Archív

HUDOBNÝ PROGRAM VALČEK

HUDOBNÝ PROGRAM VALČEK –  je hudobný súboj dvoch živlov – Martina Valihoru a Mariána Čekovského. 

Program je prvý krát dostupný širokej verejnosti a je zmesou elektrizujúcej  energie, hovoreného slova a skvelej hudby.

Video je dostupné 24 hodín po prvom spustení.  www.inviton.eu/es/10912


SilBand & Yaro leto

Prinášame Vám koncert kapely SILBAND a ich špeciálnych hostí. Tajomstvo úspechu tejto neskutočnej cimbalovky 21. storočia je v skĺbení tradičného s moderným. Ich inovatívny „cimbalový sound“ spočíva vo využití akustických ľudových nástrojov a moderných hudobných štýlov. Ešte viac energie a hudobných lahôdok vniesli do ich prvého ONLINE KONCERTU špeciálni hostia. Tešiť sa môžete na sólistu Ropka Šimka a charizmatického speváka Yara Leta.

Video je dostupné 24 hodín po prvom spustení.  www.inviton.eu/es/10932


Čekovský Band a Lomnické Čháve

Koncert nenapodobiteľného multiinštrumentalistu MARIÁNA ČEKOVSKÉHO a rómskej kapely LOMNICKÉ ČHÁVE je zárukou zábavy a priam živelnej energie.  Mariánov svojský humor a geniálna improvizácia, ktorú tak milujete sú samozrejmosťou. 

Kapela LOMNICKÉ ČHÁVE hrá rómske, ale aj slovenské ľudové piesne s cigánskym temperamentom a osobitým feelingom, ktorý umocňujú dva saxofóny.

Video je dostupné 24 hodín po prvom spustení. www.inviton.eu/es/10913


Marián Čekovský a jeho hostia

MARIÁN ČEKOVSKÝ, hudobný improvizátor a bezkonkurenčný zabávač, ktorého na pódiu nedokáže nič prekvapiť, vám prináša svoj ONLINE KONCERT. Multiinštrumentalista a jeden z najuznávanejších hudobníkov Slovenska vykúzli z každého koncertu nenapodobiteľné originálne umelecké dielo.

Tešiť sa môžete na hudobných hostí ako: Nataša Džunková, Mario Gapa Garbera, Peter Moskaľ, Sláčikové kvarteto, Šani Sássi.

Video je dostupné 24 hodín po prvom spustení. www.inviton.eu/es/10931


Záznam koncertu Marián Čekovský Band – 27.3.2020